Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Amazonas
Brak opisu
Produktów w sklepie: 17
Antonio Juan
Brak opisu
Produktów w sklepie: 7
BESTWAY

Doświadczenie, wiedza i poświęcenie były głównymi czynnikami, dzięki którym przy odpowiedniej strategii, Bestway stał się globalnym liderem w produkcji basenów. Departament AGP (Above ground pools) pracuje cały rok analizując i przechodząc przez wszystkie poziomy produkcji: inżynierowie szczeółowo badają materiały używane w produkcji, przeprowadzają doświadczenia uwzględniające realne wykorzystywanie produktów oraz zbierają informacje od serwisów posprzedażnych. Dzięki temu firma Bestway jest w stanie szybko wprowadzać korekty w technikach produkcji dąząc do doskonałości i determinując rozwój produktu.

Wszechstronny dział R&D firmy Bestway jest siłą napędową rozwoju jakości produktów, jednocześnie rozwinięta sieć serwisów posprzedażnych firmy zaprowadziły ją na pierwsze miejsce wyboru wśród klientów, dla wszystkich potrzeb z zakresu basenów ogrodowych.

Szeroki asortyment basenów dostarcza dużych możliwości wyboru w zakresie ceny oraz parametrów produktu, wedle wymagań klienta. Baseny firmy Bestway są łatwe w montażu i utrzymaniu, baseny dostarczane są z płytą DVD zawierającą instruktaż rozkładania basenu oraz zarys konserwacji i użytkowania.

Produktów w sklepie: 14
DeCuevas
Brak opisu
Produktów w sklepie: 6
Huile Toys

Firma Huile Toys, założona w 1998 roku, jest jednym z najbardziej profesjonalnych producentów edukacyjnych zabawek dla niemowląt.

Zabawki Huile Toys są wykonane z wysokiej jakości plastiku, z dużą dbałością o detale, są również bardzo wytrzymałe, kolorowe oraz dobrze skonstruowane.

Produktów w sklepie: 18
INTEX

Producent basenów, akcesoriów do pływania, materacy

Produktów w sklepie: 15
Llorens

M.Llorens Juan to hiszpańska firma rodzinna założona w 1995 roku. Llorens z pasją tworzy lalki z myślą o zabawie, edukacji i kolekcjonerstwie. Połączenie tradycji i nowoczesności oraz ręce najlepszych specjalistów sztuki pozwoliły stworzyć lalki bez utraty oryginalnej filozofii firmy: „oferowanie najwyżej jakości”.
Wszystkie lalki Llorens zapakowane są w oryginalny ekskluzywny kartonik co powoduje, że tak eksponowana lalka idealnie sprawdzi się w formie prezentu.

Produktów w sklepie: 43
Orange Toys

Orange Toys to producent wysokiej jakości pluszowych zabawek z siedzibą na Łotwie. Już od ponad dekady jego produkty podbijają serca najmłodszych i wywołują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Maskotki są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Spełniają szereg europejskich norm bezpieczeństwa m.in. EN 71-1, EN 71-2 i EN 71-3

Produktów w sklepie: 47
PLAYTOYZ
Vipline Ltd. i jej marka PlayToyz jest producentem domków do zabawy, domków dla lalek, mebli do zabawy i zabawek 3D wykonanych ze specjalnego, wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska materiału - włókna brzozy (brzoza).

Produkty PlayToyz są lekkie i wyjątkowo twarde, solidne i gładkie. Włókno Whitewood to 100% ECO, wykonane ze świeżego drewna.

Nasza linia produktów to prawdziwe marzenie każdego dziecka! To nie tylko zabawka. Wszystkie produkty PlayToyz aktywnie przyczyniają się do rozwoju społecznego dzieci w młodym wieku. Nasze produkty rozwijają umiejętności motoryczne, koordynację, inteligencję przestrzenną i zdolności twórcze u dzieci.

Produkty Playtoyz nie wymagają żadnych dodatkowych materiałów do montażu, więc nie trzeba wiercić, ciąć ani kleić. Jest nie tylko łatwy w instalacji, ale także całkowicie bezpieczny dla dzieci. Co więcej, dzięki wodoodpornym powłokom produkty Playtoyz mają wysoką odporność na zużycie. Są wykonane z materiału ECO i dają bardzo przyjemne wrażenia dotykowe, stymulując zainteresowanie dzieci materiałami naturalnymi.

Łatwość, trwałość, ekologiczna wydajność, wartość godziwa - to czyni nasz produkt wyjątkowym.

 

Produktów w sklepie: 6
SUN BABY
Brak opisu
Produktów w sklepie: 23
Wooden City
Brak opisu
Produktów w sklepie: 27