Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
PLAYTOYZ
Vipline Ltd. i jej marka PlayToyz jest producentem domków do zabawy, domków dla lalek, mebli do zabawy i zabawek 3D wykonanych ze specjalnego, wytrzymałego i przyjaznego dla środowiska materiału - włókna brzozy (brzoza).

Produkty PlayToyz są lekkie i wyjątkowo twarde, solidne i gładkie. Włókno Whitewood to 100% ECO, wykonane ze świeżego drewna.

Nasza linia produktów to prawdziwe marzenie każdego dziecka! To nie tylko zabawka. Wszystkie produkty PlayToyz aktywnie przyczyniają się do rozwoju społecznego dzieci w młodym wieku. Nasze produkty rozwijają umiejętności motoryczne, koordynację, inteligencję przestrzenną i zdolności twórcze u dzieci.

Produkty Playtoyz nie wymagają żadnych dodatkowych materiałów do montażu, więc nie trzeba wiercić, ciąć ani kleić. Jest nie tylko łatwy w instalacji, ale także całkowicie bezpieczny dla dzieci. Co więcej, dzięki wodoodpornym powłokom produkty Playtoyz mają wysoką odporność na zużycie. Są wykonane z materiału ECO i dają bardzo przyjemne wrażenia dotykowe, stymulując zainteresowanie dzieci materiałami naturalnymi.

Łatwość, trwałość, ekologiczna wydajność, wartość godziwa - to czyni nasz produkt wyjątkowym.

 

Produktów w sklepie: 6