Maskotki, pluszaki Orange toys

Przytulanka Hipopotam Po w bluzie z kapturem - 46cm

Nowość
Przytulanka Hipopotam Po w bluzie z kapturem - 46cm
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 139,00 PLN
Producent: Orange Toys
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis

Hipopotam Po w bluzie z kapturem - 46cm

Orange Toys to producent wysokiej jakości pluszowych zabawek. Już od ponad dekady jego produkty podbijają serca najmłodszych i wywołują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Maskotki są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Bohaterem kolekcji BeHippo jest przesympatyczny Hipopotam Po. Jest całkiem puszysty i idealny do przytulania, a swoim przyjaciołom pozwala dłubać sobie w nosie i pępku. Po nie jest zwykłą maskotką, którą można zobaczyć w sklepie czy w domu – jako jedyna zabawka na świecie w 2012 roku poleciał w kosmos razem z załogą Ekspedycji 33.

Pewnego dnia tata Hipopotama Po spełnił marzenie synka – kupił mu wędkę. Po jest od tej pory najszczęśliwszym hipciem na świecie i stara się jak najczęściej chodzić nad rzekę, by łowić ryby. Zakłada wtedy swoją bluzę Orange, która podkreśla jego puszystą sylwetkę. Po uważa, że widok hipopotama z wędką w porannej mgle jest bardzo romantyczny. Nawet jeśli nie złapie żadnej ryby, lubi siedzieć nad rzeką.

Po takim poranku, wspaniale jest wrócić do domu na śniadanie z pysznych naleśników zrobionych przez mamę i snuć dalsze plany na tak miło rozpoczęty dzień.


Charakterystyka

  • pięknie wykonany
  • bezpieczny dla najmłodszych dzieci
  • dbałość o każdy szczegół
  • wykonany z mięciutkiego pluszu

W zestawie

  • maskotka

Wymiary

  • wysokość w pozycji siedzącej: 30 cm
  • wysokość całkowita: 46 cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Posiada atest CE.

MS6204/30

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy