Maskotki, pluszaki Orange toys

Przytulanka Hipopotam Po w pasiastej bluzie - 22cm RÓŻOWY

Nowość
Przytulanka Hipopotam Po w pasiastej bluzie - 22cm RÓŻOWY
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 27,00 PLN
Producent: Orange Toys
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis

Przytulanka Hipopotam Po w pasiastej bluzie - 22cm RÓŻOWY

Orange Toys to producent wysokiej jakości pluszowych zabawek. Już od ponad dekady jego produkty podbijają serca najmłodszych i wywołują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Maskotki są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Bohaterem kolekcji BeHippo jest przesympatyczny Hipopotam Po. Jest całkiem puszysty i idealny do przytulania, a swoim przyjaciołom pozwala dłubać sobie w nosie i pępku. Po nie jest zwykłą maskotką, którą można zobaczyć w sklepie czy w domu – jako jedyna zabawka na świecie w 2012 roku poleciał w kosmos razem z załogą Ekspedycji 33.

Gdy Hipopotam Po zakłada jedną ze swoich pasiastych bluz, czuje się jak magik, który może uszczęśliwić swoich bliskich. Po nadaje znaczenie każdemu paskowi swojej bluzy. Jeden pas może oznaczać, że hipcio spełni trzy życzenia mamy. Kolejny sprawia, że któryś z przyjaciół dostanie od Po niespodziankę. Jeszcze inny oznacza motyla, który usiądzie na czyimś nosku i poprawi tej osobie nastrój. Na bluzie hipcia jest mnóstwo pasków i każdy może znaczyć coś zupełnie innego, a to sprawia, że Po może dawać radość całej masie przyjaciół.


Charakterystyka

  • pięknie wykonany
  • bezpieczny dla najmłodszych dzieci
  • dbałość o każdy szczegół
  • wykonany z mięciutkiego pluszu

W zestawie

  • maskotka

Wymiary

  • wysokość w pozycji siedzącej: 15 cm
  • wysokość całkowita: 22 cm

 

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Posiada atest CE.

МS1983/15P

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy