0

Maskotki, pluszaki Orange toys

Przytulanka Kogut Valdis - 48cm

Przytulanka Kogut Valdis - 48cm
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 92,00 PLN
Producent: Orange Toys
Indeks:
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Kogut Valdis – 48cm

Orange Toys to producent wysokiej jakości pluszowych zabawek. Już od ponad dekady jego produkty podbijają serca najmłodszych i wywołują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Maskotki są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Inspiracją dla kolekcji The Symbol of the Year 2017 jest symbol roku według kalendarza chińskiego. 2017 to rok koguta, w związku z czym firma Orange Toys stworzyła serię kur i kogucików, które każde dziecko będzie mogło przytulić. Piękne, kolorowe i zupełnie niespotykane. To prawdziwa uczta dla oka.

Odkąd pamięta, Kogut Valdis lubił podróżować i robić zdjęcia aparatem dziadka. Był w tym tak dobry, że został najmłodszym profesjonalnym fotografem w swoim mieście. Jego praca nauczyła go opowiadać zdjęciami całe historie. Ostatnimi czasy Valdis jest nie tylko wziętym fotografem, ale też bardzo stylowo ubranym kogutem. Lubi nosić wygodne ubrania dobrej jakości. Ciepły sweter z serduszkiem sprawia, że jest gotów na każdą pogodę, do tego para wygodnych spodni w kratę i ma na sobie komplet jak spod igły. Idealny dla wziętego fotografa.


Charakterystyka

  • pięknie wykonana
  • bezpieczna dla najmłodszych dzieci
  • dbałość o każdy szczegół
  • wykonany z mięciutkiego pluszu

W zestawie

  • maskotka

Wymiary

  • wysokość w pozycji siedzącej: 25 cm
  • wysokość całkowita: 48cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Posiada atest CE.

6001/25

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem