0

Maskotki, pluszaki Orange toys

Przytulanka Kurka Alicja - 37cm

Przytulanka Kurka Alicja - 37cm
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 75,00 PLN
Producent: Orange Toys
Indeks:
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 17,00 PLN (przedpłata) 25,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Kurka Alicja – 37cm

Orange Toys to producent wysokiej jakości pluszowych zabawek. Już od ponad dekady jego produkty podbijają serca najmłodszych i wywołują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Maskotki są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Inspiracją dla kolekcji The Symbol of the Year 2017 jest symbol roku według kalendarza chińskiego. 2017 to rok koguta, w związku z czym firma Orange Toys stworzyła serię kur i kogucików, które każde dziecko będzie mogło przytulić. Piękne, kolorowe i zupełnie niespotykane. To prawdziwa uczta dla oka.

Oto Kurka Alicja, której ulubionym zajęciem jest spacerowanie po lesie i polach z kredkami i albumem na jej rysunki. Kocha malować zieloną trawę, wysokie drzewa, puszyste chmurki na błękitnym niebie. Sama wygląda trochę jak chmurka w swojej delikatnej, białej sukience i spodenkach. Nawet jej mama nazywa ją „jej małą chmurką”. Koleżanki Alicji zawsze chętnie spędzają z nią czas i pozują do jej rysunków. Kurka chce zostać w przyszłości wielką artystką i zaprosić wszystkich znajomych na wystawę swoich prac. Wie, że przed nią jeszcze wiele pracy, ale wcale jej to nie martwi.


Charakterystyka

  • pięknie wykonana
  • bezpieczna dla najmłodszych dzieci
  • dbałość o każdy szczegół
  • wykonany z mięciutkiego pluszu

W zestawie

  • maskotka

Wymiary

  • wysokość w pozycji siedzącej: 25 cm
  • wysokość całkowita: 37cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Posiada atest CE.

6004/25

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem