0

Maskotki, pluszaki Orange toys

Przytulanka Kurka Alina - 41cm

Przytulanka Kurka Alina - 41cm
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 92,00 PLN
Producent: Orange Toys
Indeks:
Status: 2-5 dni
Wysyłka: 13,00 PLN (przedpłata) 20,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Kurka Alina – 41cm

Orange Toys to producent wysokiej jakości pluszowych zabawek. Już od ponad dekady jego produkty podbijają serca najmłodszych i wywołują uśmiech zarówno u dzieci jak i dorosłych. Maskotki są starannie wykonane z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci.

Inspiracją dla kolekcji The Symbol of the Year 2017 jest symbol roku według kalendarza chińskiego. 2017 to rok koguta, w związku z czym firma Orange Toys stworzyła serię kur i kogucików, które każde dziecko będzie mogło przytulić. Piękne, kolorowe i zupełnie niespotykane. To prawdziwa uczta dla oka.

Poznaj Kurkę Alinę – balerinę o pięknej postawie. Alina kocha tańczyć, chodzi na zajęcia baletowe trzy razy w tygodniu. Bardzo lubi muzykę i dlatego w wolnym czasie uczy się grać na harfie. W przyszłym tygodniu będzie występować na swoim pierwszym koncercie przed innymi uczniami i ich rodzicami. Z tej okazji, mam kupiła jej nową sukienkę, a babcia wręczyła jej piękną broszkę z białą perełką. Szary i różowy kolor sukienki pięknie się ze sobą komponują. Przyjdź na koncert Aliny, będzie bardzo szczęśliwa.


Charakterystyka

  • pięknie wykonana
  • bezpieczna dla najmłodszych dzieci
  • dbałość o każdy szczegół
  • wykonana z mięciutkiego pluszu

W zestawie

  • maskotka

Wymiary

  • wysokość w pozycji siedzącej: 25 cm
  • wysokość całkowita: 41 cm

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Posiada atest CE.

6003/25

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Kontakt ze sklepem