Amazonas Hängematten GmbH z główną siedzibą w Monachium to niemiecka firma produkująca oryginalne Brazylijskie hamaki już od 1995 roku. Posiada własny zakład produkcyjny w północno-wschodniej Brazylii, który jest światowej sławy centrum produkcji hamaków. Przez innowacyjny i kreatywny rozwój akcesoriów, stojaków , haków oraz działaniom marketingowo-sprzedażowych, Amazonas zaistniał na rynku światowym.

Oprócz działalności w produkcji tradycyjnych hamaków, Amazonas utworzył serie produktów dziecięcych "Amazonas Baby World" składająca się z różnorodnych hamaków, nosidełek, huśtawek oraz stojaków.

Amazonas sprzedaje towary w ponad 40 krajach i stał się najwiekszym producentem hamaków, stojaków i akcesoriów w Niemczech oraz jedną z najbardziej znanych marek na świecie produkujących hamaki z górnej półki.

Od wielu lat i po dziś dzień hamaki AMAZONAS są ręcznie wykonywane w tradycyjny sposób przez rdzennych Brazylijczyków. Bazując na doświadczeniu i staranności wykonania miłośników hamaków, otrzymane produkty są najwyższej jakości i w unikalnych wzorach. Większość czynności przy tworzeniu hamaków AMAZONAS jest tak wymagająca, że mogą je wykonywać tylko i wyłącznie wykwalifikowane, doświadczone osoby dorosłe. Mimo to, proces produkcji jest nieustannie nadzorowany i kontrolowany, tak by w Amazonas nie pracowały dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl